تامین فوری کالا ازهر نقطه دنیا و تحویل درهر نقطه ایران

بیمه عمر

 

بیمه عمر و تامین آتیه در واقع یک سرمایه گذاری مطمئن با سود تضمینی است که بیمه گر علاوه بر پرداخت سود علی الحساب به سپرده گذار، او را تحت پوششهای بیمه ای بسیار زیادی از قبیل حادثه و فوت، نقص عضو، از کار افتادگی و یا بیماری های خاص قرار میدهد و بیمه حامی بیمه گذار خواهد بود .
  این نوع بیمه “بیمه عمر” یکی از پرطرفدارن ترین انواع بیمه در سراسر جهان است .
اضافه شدن یک برنامه سرمایه گذاری امن به بیمه عمر بلند مدت، توچه افراد زیادی را چلب نموده و موجب افزایش روز افزون مردم در اکثر کشورها وخصوصا” درایران شده است .

ادامه مطلب


انواع بیمه عمر درجهان

         جوامع‌ انسانی‌ نیازهای‌ مختلف‌ اقتصادی‌ دارند و با همین‌ دیدگاه‌ شرکتهای‌ بیمه‌ طرحهای‌ متفاوتی‌متناسب‌ با نیاز این‌ جوامع‌ ارائه‌ داده‌اند. آنچه‌ ما در اینجا به‌ آن‌ اشاره‌ می‌کنیم‌ تقسیم‌بندی‌ مختلف‌بیمه‌های‌ عمر است‌، حال‌ آنکه‌ هریک‌ از نمونه‌های‌ ذکر شده‌ دارای‌ زیر گروههای‌ بسیار متفاوتی‌ است‌.
۱-بیمه های تمام عمر
۲-بیمه عمر زمانی
۳-بیمه ها مختلط پس انداز
۴-بیمه های مستمری
۵-بیمه های بازنشستگی
۶-بیمه های عمر گروهی

ادامه مطلب


طرح بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

چرا شما به بیمه عمر نیاز دارید ؟

بیمه عمر بر خلاف آنچه در ذهن تداعی می کند بیمه زندگی است و زندگی شیرین و پر از خوبی ها و دوست داشتنی ها است ، ولی زندگی جاودانه نیست. فلسفه حیات و مفهوم واقعی زندگی، بودن و نبودن، شادی و غم، خوشی و ناخوشی، پیوستن و گسستن است.
افراد دور اندیش باید در روزهای خوش زندگی به فکر روزهای سخت آینده باشد. بیمه عمر پس اندازی است که بهترین مزایا را برای شما فراهم می آورد.
شما در هر سن و سالی که هستید و به هر شغلی مشغول می باشید ضرورت ایجاب می نماید که در مورد بیمه عمر اطلاعات لازم را داشته باشید و به موقع یکی از انواع آن را به عنوان تامین برای خود و خانواده انتخاب نمائید. شما هر قدر در این مورد بیشتر بدانید زندگی آینده خود و اعضاء خانواده را بهتر و روشن تر می توانید ترسیم کنید زیرا بیمه عمر بیمه زندگی است.

ادامه مطلب